Історія цивілізації йде по спіралі. Напій, який згадується в “Іліаді” Гомера, літописах Київської Русі, в універсалах Богдана Хмельницького і у ті часи був стратегічним продуктом, знову відроджується.
Справжнє медове вино прирівнюється до цілющого бальзаму і є ним по суті. Поняття – “медовий місяць” – походить з тих часів, коли молодята після весілля попивали медове вино, що сприяло зачаттю здорового потомства. Приготувати медове вино – справа не проста: потрібний якісний, непідроблений мед, процес довготривалий, зі своїми особливостями, який вимагає знань і навиків.
Процедура приготування медового вина передбачає під собою розчинення бджолиного меду в звичайній воді, після чого в утворений таким чином розчин вводяться додаткові компоненти для бродіння (шишки хмелю, пивні дріжджі), далі розчин витримується, потім знімається осад шляхом відстоювання. Після цього продукт ставлять на витримку в щільно закриті ємності на деякий час. При тривалішому терміні витримки медове вино набуває особливого, неповторного смаку та освітлюється: відтінок стає золотистим.
На останньому етапі витримки вино піддається ще одному відстоюванню і остаточному знятті осаду для отримання ідеально прозорого готового продукту.
Даний продукт виготовляється без будь-яких консервантів, не пастиризується, і по праву належить до екопродуктів.
Придбати медівку можна тут