![Відродження традицій медоваріння сьогодні](https://medovary.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/411.jpg)
![Відродження традицій медоваріння сьогодні](https://medovary.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/411.jpg)
«І я там був, мед-пиво пив…», – ці рядки в дитинстві чув кожен із нас. Але сьогодні не всі знають, що «пити мед» – це не просто красивий вислів. Іще кілька століть тому наші предки майже не вживали інших хмільних напоїв, окрім медів. Про історію медоваріння, причини його занепаду, а також про шанси відновити культуру споживання питних медів і тих, хто намагається її відродити в ексклюзивному матеріалі “Ранку з Інтером”
Українські медовари у Facebook: